Sex shop BDSM – 10 popularnych zabawek do BDSM

Ostre zabawy w stylu BDSM smakują jeszcze lepiej, gdy towarzyszą im różnego rodzaju akcesoria BDSM. Jakie z nich kupowane są najczęściej w sex shopach BDSM? Oto 10 najpopularniejszych zabawek!

 1. Kajdanki
  Mogą być zakładane na ręce lub na nogi. Wykonane ze skóry ekologicznej i naturalnej. Takie zabawki BDSM przypadną do gustu początkującym i bardziej doświadczonym amatorom niegrzecznych rozrywek w łóżku.
 2. Akcesoria do kajdanków
  Zastosowanie zwykłych kajdanek BDSM można poszerzyć przez dokupienie do nich odpowiednich dodatków, na przykład drążków czy pasków łączących.
 3. Pejcze
  To klasyka akcesoriów BDSM, dlatego też tego typu gadżety także kupowane są bardzo często.
 4. Szpicruty
  To alternatywa propozycja dla pejczy. Szpicruta jest cieńsza, a także bardziej precyzyjna. Wystarczy niewiele siły, by osiągnąć oczekiwany efekt.
 5. Packi
  Taka zabawka BDSM również jest chętnie kupowana. Packa jest szersza niż szpicruta, a przy tym także łatwa w użyciu. Idealna do dawania klapsów!
 6. Knebel
  Kolejna popularna propozycja z sex shopów BDSM to knebel. Kneble można podzielić na dwie kategorie, a mianowicie na kneble zamykające usta, a także kneble otwarte, które je otwierają.
 7. Sznury
  Sznury doskonale nadają się do wiązania ciała, czyli do bondage. Do krępowania najlepiej sprawdzają się długie sznury z miękkiego, przyjemnego w dotyku materiału.
 8. Taśmy bezklejowe
  Alternatywa dla sznurów. To specjalne taśmy winylowe, które nie posiadają kleju, dlatego nie przyklejają się do skóry oraz do włosków, więc są jeszcze łatwiejsze w stosowaniu.
 9. Opaski na oczy
  Oczy zasłonięte opaską to mnóstwo ekscytujących zabaw dla każdej strony. Do zabaw BDSM najczęściej wybierane są opaski skórzane. Alternatywą może być większa maska na twarz.
 10. Pas cnoty na penisa
  Dobry sex shop BDSM ten 112 może zaoferować ten wykonany z metalu, plastiku albo z silikonu. Pasy cnoty na penisa to akcesoria BDSM dla niewolnika swojej pani.