Odważne gadżety erotyczne – wibratory analne

Gadżety erotyczne nie budzą obecnie tak dużego zaskoczenia jak kiedyś. Co więcej – coraz więcej par przyznaje się do tego, że z wielką przyjemnością korzysta z takich gadżetów, które są w stanie przenieść ich doznania seksualne na zdecydowanie wyższy poziom. Do używania takich produktów erotycznych nikt nie powinien czuć się przymuszony. Każdy wybiera to, co mu się podoba. Wśród takich gadżetów znaleźć można wibratory analne.

Mocniejszy orgazm

No cóż, wiele osób krępuje się takich tematów. Chociaż z drugiej strony, tłucze się po ich głowie pytanie „a może jednak?”. I w ten sposób powstaje nie lada dylemat, który może sprawić, że człowiek ma moment zawahania. Jeżeli tak, to warto poznać zalety takich urządzeń. Otóż wibratory analne są w stanie sprawić, że orgazm jest zdecydowanie mocniejszy, niż w przypadku takich „zwykłych” łóżkowych ekscesów. Jest to możliwe dzięki temu, że uczucie przyjemności rozchodzi się po całym odbycie. W szczególności, jeżeli mowa o kobietach. Wielu specjalistów przyznaje, że warto spróbować jednoczesnej penetracji pochwy i odbytu – rozkosze są podobno nie do opisania. Aczkolwiek, wszystko zależne jest także od indywidualnych preferencji kobiety.

wibrator analny

Czy warto?

Nie brakuje okrzyków zachwytu nad wibratorami analnymi, jeżeli chodzi o obydwie strony. Tym bardziej, że jest to urządzenie, które pozytywnie wpływa na rozluźnienie mięśni odbytu, jakie są skupione. Dzięki temu sam stosunek analny nie będzie stanowił żadnego problemu. Wiele osób, jakie mają już za sobą użycie takiego przedmiotu przyznaje, że już sam wygląd takiego korka działa na nich w sposób pobudzający. Nie lada ciekawostką jest to, że do wyboru są takie wibratory, jakie mają kształt korka, a na dodatek posiadają błyszczące kamyczki.