Stroje BDSM – gdzie je kupić?

 

Wokół tematyki BDSM narosło wiele mitów, jednakże całkiem niepotrzebnie uważa się ten rodzaj zabaw za coś okropnego i dającego ból. BDSM to szczególny rodzaj aktywności seksualnej, która musi być wcześniej szczegółowo ustalona i opisana przez obojga partnerów. BDSM to nie tylko krępowanie i gadżety typu pejcz, czy kajdanki. To także stroje. Jaki strój wybrać, kiedy dopiero rozpoczyna się przygodę z BDSM?

Rodzaje strojów BDSM

Seks BDSM to wyjątkowy sposób zabawy erotycznej. Skrót pochodzi od pierwszych czterech liter angielskich słów: bondage, discipline, domination i subbission. Jest to rodzaj relacji erotycznej, na zasadzie dominacji i uległości. Wiadomo, że w sypialni warto próbować nowych rzeczy, przydatne mogą okazać się nie tylko gadżety, ale także stroje erotyczne.

Standardem wśród seksownych strojów w tematyce BDSM jest najczęściej:

  • seksowna bielizna
  • lateksowe i skórzane kostiumy
  • kuse sukienki
  • pończochy

Cechą wspólną strojów BDSM jest często czarny kolor, materiałem  zazwyczaj lateks, jak również skóra. Bardzo często do strojów BDSM kobiety dodają różnego rodzaju akcesoria takie jak:

  • kajdanki
  • pasy do pończoch
  • obroże
  • maski

stroje bdsm

BDSM to doskonały sposób na ożywienie życia seksualnego i nie jest zarezerwowany tylko dla zaawansowanych, lecz także dla tych, co dopiero zaczynają swoja erotyczną zabawę. Jak można się zaopatrzyć w stroje BDSM?

Warto w tym celu udać się do sex-shopu. Innym wyjściem jest zakup poprzez stronę internetową, taką jak np. sexshop112.pl. Bez pośpiechu i w pełnej dyskrecji można przeglądać wiele strojów w tematyce  BDSM i to nie tylko dla kobiet, ale także dla mężczyzn. Dla mężczyzny w ofercie znajduje się między innymi: skórzana regulowana uprząż z pierścieniem na penisa, ten seks gadżet rozgrzeje partnerkę do czerwoności. Aby skusić i uwieść swojego mężczyznę, każda odważna kobieta może zakupić czarne lateksowe majtki z otworem w kształcie warg sromowych i wewnętrznym kondonem, który służy jako prezerwatywa. BDSM to radość odkrywania i orgazm dla niej i dla niego. Warto przemyśleć kwestię erotycznych strojów, aby przenieść życie seksualne na kolejny poziom.