Zabawki BDSM, czyli sposób na podgrzanie atmosfery w łóżku

BDSM to skrót od angielskich słów bondage, discipline, domination i submission, co w tłumaczeniu na polski oznacza wiązanie, dyscyplinę, dominację i uległość. Praktyka ta polega na tym, że jeden z partnerów jest dominujący, a drugi uległy. Osoba dominującą przejmuje kontrolę nad przebiegiem sesji BDSM.

Od czego zacząć BDSM?

Wprowadzenie BDSM do naszego życia powinniśmy zacząć od wspólnej rozmowy. Pozwoli nam to ustalić między innymi jakie akcesoria BDSM chcemy wprowadzić do naszych zabaw. Oprócz tego musimy ustalić hasło bezpieczeństwa. Może to być jedno słowo lub gest. Kolejnym krokiem będzie zakup odpowiednich zabawek, które pozwolą nam lepiej wcielać się w role.

Jakie zabawki BDSM kupić na początek?

Gadzety BDSM możemy podzielić na te dla początkujących oraz te dla zaawansowanych. W sklepach kupimy zarówno gadżety BDSM, ale również różnego rodzaju stroje. Dzięki temu unikniemy monotonii podczas łóżkowych zabaw, a to często jest przyczyną wielu problemów w związku. Z akcesoriów do BDSM na początek poleca się te służące do krępowania. Mogą to być liny, kajdanki metalowe, skórzana bądź neoprenowe. Oprócz w tego początkujący korzystają z knebli, masek, opasek na oczy, pejczy oraz klamerek. Zabawy BDSM można również wynieść poza łóżko, no przy użyciu pasa cnoty, który osoba uległa musi nosić do czasu kolejnego stosunku. Gadżet ten jest zamykany na kłódkę, a klucz będzie miała osoba dominująca. Oprócz tego w sklepach możemy znaleźć zabawki analne z elektrostymulacją, którymi można sterować za pomocą pilota bądź aplikacji w telefonie. Jest to dobre rozwiązanie w przypadku kiedy partner musi wyjechać. Wtedy np. podczas rozmowy wideo możemy mile spędzić czas.

Gadżety BDSM dostępne są na SexShop112.pl.