W jaki sposób pieścić kobiece sutki i stopy?

Czuły kochanek będzie chciał ze wszystkich sił zadowolić swą kobietę. Rozkosz, którą ona przeżywa jest dla niego ważniejsza niż samospełnienie erotyczne, gdyż taki mężczyzna kocha kobiety i chce im dogadzać, wprowadzać w arkana miłosne, prowadzić na sam szczyt uniesień miłosnych. Jeśli chcesz dogodzić swej pani, wiesz zapewne, że wymaga szczegółowego zadbania.

Masaż stóp, czyli jak dogodzić kobiecie? 

Kobiece stopy wypełnione są zakończeniami nerwowymi, które dalej przesyłają bodźce do całego ciała. Panie lubią być głaskane po stopach, do czego w doskonały sposób posłuży piórko do łaskotania. Jeśli chcesz dogodzić kobiecie, pozwól jej się zrelaksować na kanapie, wybierz na ten wieczór doskonałe wino, może być mołdawskie i zacznij od pieszczenia stóp. Piórka do pieszczot mają w swym asortymencie wszystkie szanujące się, cenione ekskluzywne sklepy erotyczne online, np. sexshop112.pl. piórko erotyczne

W jaki sposób jeszcze dogodzisz swej pani?

Pokutuje stereotyp, że orgazm sutkowy to mit, jednak jest mniej częsty niż łechtaczkowy i pochwowy, wymaga obecności wprawnego kochanka. Warto pamiętać, że po pierwsze nie wszystkie kobiety go jednak przechodzą, zwłaszcza te bardzo młode, po drugie nie każdy kobiecy biust jest równie delikatny a po trzecie, by próbować tych pieszczot tuż przed menstruacją. Musisz się przygotować, wziąć kostki lodu, aromatyczny olejek do masażu, piórko erotyczne do muskania, dotykania, drażnienia piersi Twej pani. Wszystko co jest miękkie i delikatne sprawdzi się delikatnie, nie krępuj się posłużyć własnym członkiem, kobiety to lubią, czego dowodem, że pytane przez seksuologa wskazują, że podnieca ich seks hiszpański. Zwiększaj intensywność swych działań, pod koniec, gdy pani zacznie dochodzić możesz podgryzać sutki. Piórka do seksu sprawią, że staniesz się lepszym, bardziej atrakcyjnym kochankiem.