Sztuczne pochwy: opis, materiał i zasady użytkowania

Większość mężczyzn uważa, że lwia część zabawek dla dorosłych jest przeznaczona dla kobiet. Być może było to prawdą w przeszłości, ale dziś sex shopy prezentują wiele linii produktów intymnych zaprojektowanych specjalnie dla mężczyzn. Jedne z najbardziej popularnych zabawek dla mężczyzn są masturbatory, które pozwalają uzyskać satysfakcję w każdej chwili i uczynić proces masturbacji jaśniejszym i bardziej przyjemnym.

Sztuczna pochwa — co to jest?

Zabawka jest przedmiotem o kształcie fallicznym z pustą jamą w środku przeznaczoną do penetracji. Często takie zabawki stylizowane są na prawdziwe kobiece genitalia — w pobliżu otworu wejściowego znajduje się łechtaczka, wargi sromowe, a niektóre modele zapewniają nawet otwór analny. Realistyczne waginy masturbatorów to najbardziej popularne zabawki wśród mężczyzn, ponieważ upodabniają proces masturbacji do pełnej intymności z dziewczyną.

Materiał wykonania

Modele z różnych materiałów są dostępne w sprzedaży, z których każdy ma swoje własne zarówno mocne, jak i słabe strony:

  • Cyberskóra jest materiałem nowej generacji, ma kolor cielisty i fakturę przypominającą ludzkie ciało. Nie łączy się ze smarami na bazie oleju i szybko pochłania zapachy.
  • Silikon medyczny to przezroczysty materiał, który przypomina bardzo spocony lateks. Łatwy w pielęgnacji, nie pochłania obcych zapachów, ale nie jest trwały.
  • Elastomer jest gęstszym materiałem niż silikon. Ma dłuższą żywotność i stwarza wrażenie mocnej penetracji. Często wykorzystuje się go do produkcji przezroczystych pochw sztucznych, które pozwalają mężczyznom obserwować proces masturbacji „od środka”.

sztuczna pochwa

Wiele modeli, niezależnie od materiału produkcyjnego, jest dodatkowo wyposażonych w pocisk wibrujący. Masturbator z wibracją jest w stanie dać dodatkowe ekscytujące doświadczenia z każdej penetracji.

Jak używać masturbatora?

Użycie zabawki jest bardzo proste — wystarczy nanieść lubrykant na wejście masturbatora, dodatkowo nasmarować wzwiedzionego penisa i dokonać penetracji. Następnie po prostu wykonuj ruchy postępowe, imitujące prawdziwy seks. Automatyczny masturbator można po prostu włączyć i cieszyć się doznaniami dostarczanymi przez pocisk wibrujący. Zaleca się, aby robić to z prezerwatywą w celu ochrony zabawki przed penetracją spermy, a co za tym idzie, różnych bakterii.

Po użyciu masturbator należy opłukać ciepłą wodą i pozostawić do wyschnięcia. Z właściwą opieką, sztuczna pochwa stanie się najlepszą zabawką, jaką mężczyźni mogą kiedykolwiek znaleźć w sklepach dla dorosłych.