Stymulator prostaty to wybuchowy orgazm

stymulator prostatyKażdy mężczyzna na pewno dobrze wie, że naturalne techniki wydłużania stosunku płciowego, częste zmiany pozycji oraz różnicowanie rytmu stosunku sprawiają, że uzyskiwany w ten sposób orgazm jest zdecydowanie lepszy od wrażeń, na jakie można liczyć w czasie krótkiego, nawet bardziej intensywnego zbliżenia. Rzadko kiedy jednak zastanawiamy się na tym, dlaczego tak właśnie się dzieje. Odpowiedzią jest tutaj fakt stymulowania prostaty, co ma miejsce w sposób tylko pośredni, ale już to wystarcza, by uzyskiwany orgazm był naprawdę wyjątkowy.

Skoro stymulacja pośrednia daje takie efekty, to może spróbować stymulacji bezpośredniej? Stymulator prostaty to urządzenie, które właśnie na stymulację bezpośrednią pozwala. Czasami trzeba przełamać swoje wewnętrzne tabu zanim po raz pierwszy sięgnie się po stymulator prostaty, ale naprawdę warto to zrobić. Prostata jest szalenie wrażliwa na stymulację i zazwyczaj nie odbywa się ona bezpośrednio, więc kiedy już do takiego bezpośredniego kontaktu dochodzi, mężczyzna ląduje na innej planecie.

Stymulator prostaty   warto jest połączyć zwłaszcza ze stosunkiem oralnym. Doznania z połączenia tych dwóch rodzajów stymulacji są po prostu nieporównywalne z niczym innym.