Stroje erotyczne-5 top przebrań do sypialni

1. Strój pielęgniarki

Czy znasz mężczyznę, który ani razu nie zażartował z fantazji o seksownej pielęgniarce? Żarty żartami, ale prawie wszyscy panowie marzą o przygodzie z pielęgniarką, ubraną w ciasny, krótki fartuszek i czepek. Zaopiekuj się swoim pacjentem. Przejmij inicjatywę i obserwuj, jak rozwinie się Wasza „szpitalna znajomość”.

2. Strój pokojówki

Czy zastanawiasz się coraz częściej, jak zareagujecie na zabawę z dominacją w roli głównej? Nie musicie od razu kupować akcesoriów w sex shopie. Przebierz się za pokojówkę, seksowną panią sprzątającą, która gotowa jest zrobić wszystko, by nie stracić pozwolenia na pracę za granicą.

3. Strój policjantki

Dominacja kobiety? Przebierz się za policjantkę, aresztującą swojego partnera za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego. Co będzie się działo w celi? Twój zatrzymany bardzo chce się napić kawy, pozwól mu przekonać Cię, że na nią zasłużył. Strój erotyczny pielęgniarki to najczęściej mini i obcisła, rozpinana koszula. W zestawie obowiązkowo kajdanki. A może Ty pozwolisz się przykuć?

4. Strój Mikołajki

Grzeczne dzieci dostają prezenty od Mikołaja raz w roku, niegrzeczne, dorosłe mogą dostać je każdego dnia, jeśli wyjątkowo na nie zasłużą. Strój Mikołajki, czyli seksowna, czerwona pelerynka z kapturem, oplecionym białym futerkiem nie musi zawierać dodatkowych opcji, chyba, że zechcesz założyć czerwona stringi.

5. Wyjątkowy bodystocking

Przezroczysty, z siateczki, z elementami skóry lub lateksu i obowiązkowo w kolorze czerni! Kombinezon body stocking zakrywa i odkrywa jednocześnie, a jego główną zaletą są seksowne rozcięcia. Aż do końca zabawy nie musisz go zdejmować, zachwycając zmysłowością i ponętnymi kształtami.

Ogromny wybór strojów erotycznych dostępnych w ofercie sklepu sexshop112 zachęca do intymnych zabaw. Nasze top 5 to dopiero początek. Pozwól sobie na cos wyjątkowego, dzięki czemu nuda nie będzie wam groziła.