Strapon – jak spotęgować rozkosz, którą daje?

Stymulacja odbytu już dawno przestałą być tabu wśród heteroseksualnych mężczyzn, a wielu z nich namawia partnerki na to, by kupić strapon. Chociaż każdy jego model daje im ogromną przyjemność, istnieją modele, które wynoszą ich doznania na nowy poziom dzięki kilku szczegółom.

Zakrzywienie kształt i faktura

Strapon najczęściej jest prostym dildem montowanym na uprzęży, dzięki czemu mężczyzna może odbyć stosunek analny ze swoją partnerką jako strona pasywna. Istnieją jednak modele tego gadżetu, które charakteryzują się specjalnymi kształtami zorientowanymi przede wszystkim na stymulację prostaty. Taki strapon może być więc odpowiednio zakrzywiony, posiadając też zakończenie w formie wyraźnie wyróżniającej się główki.

Może on także posiadać rozmaite wypustki, które zwiększają osiąganą przez mężczyznę rozkosz. Przy tym gadżecie liczy się też grubość, jednak długość – już niekoniecznie. Prostata bowiem nie jest zlokalizowana głęboko i nawet najmniejsze strapony są w stanie zapewnić fantastyczny orgazm, jeżeli charakteryzują się sprzyjającym temu kształtem i grubością.

Materiał a temperatura

Strapony (https://sexshop112.pl/212-strapon-dla-mezczyzn) mogą być wykonane z rozmaitych materiałów, a eksperymentom częściej najlepiej sprzyjają te wykonane z materiałów całkowicie naturalnych, takich jak kamień, szkło, ceramika i metal. Da się je bowiem podgrzać lub schłodzić, dzięki czemu mężczyzna może osiągnąć orgazm o wiele silniejszy od tego obecnego przy zwykłej penetracji.

W poszukiwaniu rozkoszy warto eksperymentować z różnymi rodzajami tego gadżetu, by wybrać te najlepsze.