Na co zwrócić uwagę wybierając latexowy strapon?

Wybranie porządnych akcesoriów erotycznych nie jest prostym zadaniem zwłaszcza dla tych osób, które nigdy wcześniej nie korzystały z usług sex-shopów. Niniejszy artykuł to doskonała propozycja dla tych osób, które planują kupić nowy latexowy strapon, ale niestety nie mają zielonego pojęcia na które parametry zwrócić szczególną uwagę.

Jaka grubość ?

Aby kupić porządny strapon warto zwrócić uwagę nie tylko na długość dilda, ale również na jego grubość. Osoby początkujące, które postawią na dość masywnego sztucznego członka, mogą niestety odczuwać ból podczas igraszki. Pary które dopiero zaczynają eksperymentować w tym temacie powinny postawić na mniejsze gadżety.

Sposób mocowania ma znaczenie

Aby latexowy strapon spełniał swoje zadania musi być oczywiście odpowiednio przymocowany. Godne polecenia są przede wszystkim te uprzęże, które mają przynajmniej trzy paski oraz jedną dużą część, na której właśnie mocuje się powyżej opisane dildo. Na rynku można znaleźć także sprapony bez pasków. Mowa tutaj oczywiście o strapless-ach. Akcesoria tego typu są najlepszym wyborem dla tych osób, które chcą spróbować peggingu.

Strapony z wibracją

Producenci akcesoriów erotycznych chcą przyciągnąć do siebie jak największą liczbę potencjalnych klientów, dlatego też coraz częściej oferują strapony z wbudowaną wibracją. Jak łatwo się domyśleć gadżety tego typu znacząco potęgują doznania erotyczne. Pamiętać należy jednak o tym, że zabawki z wibracją są zdecydowanie droższe od swoich tradycyjnych odpowiedników.

Pojedyncze czy podwójne dildo?

Zwykły latexowy strapon składa się z jednego sztucznego penisa. Można znaleźć także modele w których to na pasku mocowane są dwa sztuczne penisy. Akcesoria tego typu zaprojektowane zostały w taki sposób, aby za jednym razem stymulować nie tylko pochwę, ale również odbyt. Dwustronne modele z wiadomych przyczyn skierowane są głównie do kobiet.