Lalka stworzona dla intymnych doznań

Dmuchana lalka urosła w kulturze niemal do rangi mitu. Okazuje się jednak, że z atrakcji takich korzysta całkiem pokaźna liczba mężczyzn, a odpowiednie modele wykorzystywane są również przez kobiety. Z pozoru są proste, jednak ich konstrukcja jest bardziej przemyślana niż może się początkowo wydawać.

Jak prawdziwa

Sex lalki stworzone są w taki sposób, aby w najprostszy sposób przypominać człowieka – zwykle kobietę (chociaż nie jest to jedyna dostępna opcja). Większość powierzchni takiego gadżetu erotycznego jest wykonana z polichlorku winylu, czyli stosunkowo odpornego na uszkodzenia materiału. Do produkcji imitacji części intymnych ludzkiego ciała stosuje się niekiedy materiał zwany sztuczną skórą (produkuje się również z niego sztuczne członki). Dobranie odpowiednich materiałów sprawia, że można się dużo łatwiej dać ponieść wyobraźni podczas prowadzenia zabawy.

Kształt i kolordmuchane lalki

Mnogość preferencji co do wymarzonego partnera seksualnego sprawia, że lalki erotyczne muszą być przygotowane w taki sposób, aby zadowolić każdego odbiorcę. Z tego względu projektanci postawili na realne rozmiary swoich produktów. Dodatkowo dmuchane lalki różnią się od siebie pod względem gabarytów, dzięki czemu mogą lepiej odpowiadać na wymagania klientów.

Lalki erotyczne posiadają również wiele odmian kolorystycznych, ma to na celu imitowanie różnych kolorów skóry, które występują u ludzi. Takie zabiegi estetyczne sprawiają, że odbiorcami tego gadżetu może być dosłownie każdy, bo wszyscy znajdą coś co trafi w ich gust. Dodatkowym atutem lalek może być fakt, że tworzy się także takie modele, które mają naśladować różne popularne wśród par pozycje seksualne. Wszystko dla oddania jak największego poziomu realizmu.