Kulki gejszy to lepszy sex

kulki gejszyKulki gejszy oczywiście nie mogą być wykorzystywane w czasie samego stosunku, bo mogłoby to prowadzić do powstania dość nieprzyjemnych konsekwencji, ale nie ma dla kobiety lepszego sposobu na nauczenie się przeżywania przyjemności z seksu i na poprawę swoje stymulacji niż właśnie kulki gejszy.

Organizm kobiety jest dużo bardziej skomplikowany od organizmu mężczyzny. Bez nadmiernego wchodzenia w szczegóły anatomii powiedzmy tylko, że stan mięśni dna miednicy jest dramatycznie ważny, by silna stymulacja była możliwa i by pojawiał się właściwy opór w czasie penetracji. Niestety, mięśnie dnia miednicy w żaden praktycznie sposób nie są trenowane na co dzień, ponieważ tylko chodzenie na bardzo długich dystansach mogłoby tu pomóc. Mięśnie słabną i przyjemność ze stosunku jest mniejsza dla obojga partnerów.

Kulki gejszy są w stanie tutaj bardzo pomóc, ponieważ kiedy kobieta umieści je we właściwym miejscu, zaczyna je odruchowo podtrzymywać poprzez mięśnie, które nas w tym momencie najbardziej interesują. Efektem tego jest ich trening. Na początku zmęczenie odczuwalne jest już po kilku minutach, ale odrobina treningu sprawia, że można ćwiczyć i czerpać z tego przyjemność nawet przez pół godziny.