Jaki jest najlepszy strapon dla par heteroseksualnych?

Coraz większym zainteresowaniem cieszą się układy partnerskie, w których kobieta przejmuje pełną kontrolę w łóżku. Aby wykonać bezpieczny pegging należy skorzystać z pomocy odpowiednich akcesoriów erotycznych. Najlepszym wyborem jest strapon z regulowaną uprzężą. Osoby początkujące nie powinny przesadzać z wielkością penisa. Penetrację analną najlepiej rozpocząć od mniejszych wymiarów, a dopiero z czasem można stopniowo zwiększać średnicę.

Jaki gadżet erotyczny wybrać?

strapony
https://sexshop112.pl/130-strapon-dla-kobiet

Wśród par heteroseksualnych największym zainteresowaniem cieszą się klasyczne strapony na pasku. Mowa tutaj oczywiście o dildach zamontowanych na specjalnej uprzęży. Dla osób początkujących najlepszym wyborem są dilda o naturalnym kształcie penisa. Coraz większą popularność zdobywają strapony z podwójnym penisem, dzięki czemu przyjemność podczas seksu odczuwają dwie osoby. Kobiety z dobrze wytrenowanymi mięśniami kegla mogą wybrać strap on bez pasków. Sztuczny członek wyprofilowany został w taki sposób, aby jeden koniec umieścić wygodnie w pochwie. Drugi koniec służy oczywiście do penetracji partnera.

Jaki materiał?

Najbezpieczniejszym wyborem są zabawki erotyczne wykonane z silikonu medycznego. Jest to bardzo gładki i miły w dotyku materiał, który można bez problemu nawilżyć za pomocą dostępnych lubrykantów na bazie wody. Dla wielu osób dużym atutem silikonowych gadżetów erotycznych jest również to, że są one łatwe w utrzymaniu higieny. Nieco tańszym rozwiązaniem jest strap on wykonany z PVC. Godne polecenia są przede wszystkim gadżety, które w swoim składzie nie posiadają ftalanów. Do penetracji analnej doskonale nadają się również strapony wykonane z miękkiego żelu. Stymulacja wymienionymi gadżetami erotycznymi wymaga zaufania i delikatności.