Jak działają wibratory punktu G?

Punkt G to strefa erogenna, której stymulacja może być źródłem szczególnych doznań. To wyjątkowo wrażliwe miejsce znajduje się na przedniej ścianie pochwy, około 2,5 – 5 cm od jej wejścia. W celu odnalezienia skutecznego sposobu pobudzenia tego obszaru, wiele osób decyduje się na zakup wibratora punktu G. W jaki sposób działają takie urządzenia i co warto o nich wiedzieć?

Wibrator punktu G – rodzaje

W sklepach odnaleźć można wiele różnorodnych gadżetów z tej kategorii. Różnią się między innymi wielkością i wykorzystanym do produkcji materiałem. Posiadają też wiele kształtów, odmiennych funkcji i ciekawych designów. Jakie rodzaje wibratorów można odnaleźć na rynku?

Do głównych grup urządzeń z tej kategorii zaliczyć można dyskretne gadżety „kieszonkowe” i większe, często wielofunkcyjne wibratory punktu G. Małe przedmioty posiadają zazwyczaj prostą budowę z zagiętym końcem. Takie wyprofilowanie umożliwia stymulację obszaru przedniej ściany pochwy. Osoby poszukujące dyskretnym egzemplarzy, odnajdą urządzenia mieszczące się w dłoni i przypominające przedmioty codziennego użytku, takie jak pomadki.

Większe wibratory posiadają często wymiary standardowego dildo. Są to przedmioty o charakterystycznym kształcie litery S. Rodzaj profilowania umożliwia efektywną stymulację najbardziej wrażliwych stref erogennych.

Działanie wibratorów

Urządzenia z tej kategorii mają za zadanie pobudzać wrażliwe na dotyk strefy za pomocą emitowanych drgań. Zazwyczaj zasilane są bateriami lub ładowane prądem. Wiele produktów umożliwia stymulację za pomocą zróżnicowanych trybów wibracji. Zakup takiego urządzenia ułatwi odnalezienie najlepszego dla siebie natężenia bodźców.

Wybór wibratora punktu G powinien być uzależniony od własnych preferencji. Należy jednak zwrócić szczególną uwagę na to, aby przedmiot wykonany był z bezpiecznych dla ciała materiałów. Bezpieczny wibrator kupisz na sensu.pl