Czy warto zakupić kulki gejszy?

Kulki gejszy to nie tylko zabawka erotyczna, ale również gadżet, który ma pozytywny wpływ na zdrowie. Stosowane są do ćwiczeń mięśni Kegla. Ich wzmocnienie może uchronić przed poważnymi dolegliwościami. Dodatkowym plusem jest to, że to właśnie one odpowiadają za jakość życia seksualnego.

czarne kulki gejszy

Intensyfikacja doznań

Regularne używanie kulek gejszy pozwala zwiększyć intensywność doznań podczas penetracji. Jest to doskonały sposób na to, aby zwiększyć sprężystość waginy. Pochwa może lepiej zaciskać się na członku, dzięki czemu łatwiej jest osiągnąć spełnienie. Ponadto można wprowadzić nowe, dotąd niedostępne techniki seksualne. To szczególnie istotne w przypadku dojrzałych par, które potrzebują urozmaiceń i rozkoszy na najwyższym poziomie.

Pozytywny wpływ na zdrowie

Kulki gejszy wykazują dobroczynny wpływ na zdrowie. Są zalecane w przypadku nietrzymania moczu, zarówno spoczynkowego, jak i wysiłkowego. Wiele kobiet ćwiczy mięśnie Kegla również po to, aby przygotować się do porodu. Warto również dodać, że dzięki tym specyficznym kuleczkom szybkiej wrócić do formy po urodzenia dziecka. Treningi mogą także zmniejszyć ryzyko wystąpienia wielu groźnych sytuacji np. obsuwania ścian pochwy, wypadania macicy.