Czy warto sięgać po korki analne?

Korki analne to doskonałe wprowadzenie w świat rozkoszy, jaką niesie za sobą oddawanie się miłości greckiej. Oczywiście na początku przygody z tym rodzajem aktywności erotycznej niedoświadczeni adepci sztuki ars amandi mogą być nieco onieśmieleni, czy nawet przestraszeni. Dlatego przygodę z seksem analnym warto odpowiednio zaplanować. Doskonałym początkiem i jednocześnie łagodnym wprowadzeniem będzie przygotowanie swojego ciała na ten rodzaj doznań za pomocą gadżetów takich jak korki analne. Odpowiednio dobrany przedmiot tego typu pozwoli przełamać pewne tabu wiążące się z tą dziedziną cielesności.

Korzystając z zatyczek analnych pochodzących od wiodących producentów ma się zawsze możliwość dostępu do pełnego wachlarza korków analnych, zróżnicowanych pod względem rozmiaru. Swoją przygodę z akcesoriami tego typu należy zaczynać zawsze od zatyczki analnej  jak najmniejszej średnicy. Umożliwi ona spokojne przyzwyczajenie ciała do nowego bodźca. Jednocześnie pozwoli na stopniowe czerpanie przyjemności z tego typu aktywności.

Jak można używać zatyczki analne?

Korki analne mogą znacznie różnić się swoją wielkością i kształtem. Niektóre mogą być wykonane ze stali, inne ze specjalnego szkła. Niekiedy zatyczki analne mogą być także wytworzone ze specjalnego silikonu medycznego.
Dobór odpowiedniego korka należy zawsze pozostawić osobistym preferencjom oraz planowanej formie aktywności, w której korek ma być użyty. Osoby bardziej obeznane z tematem seksu analnego, oczekujące od korka mocnych doznań zapewne wybiorą gadżet o większej średnicy, z wydatniejsza główką i dłuższym trzonem. Dzięki temu będą mogły używać go w czasie zbliżenia seksualnego jako klasyczne dildo analne.

zatyczki analne
Z kolei osoby ceniące dyskrecję, lubujące się w budowaniu atmosfery napięcia i pewenego rodzaju niedopowiedzenia sięgną z pewnością po produkty nadające się do długotrwałego przenoszenia w odbycie, bez zwracania na siebie jakiejkolwiek uwagi. Dzięki temu będą mogły nadać pikanterii każdemu dniu spędzonemu w biurze, na zakupach czy w czasie spaceru z partnerem. Będzie to wpływało na stopniowy wzrost napięcia seksualnego i przekładało się na budowanie tego co nastpi później.

Jakie korki analne wybrać?

Korki analne wytwarzane przez najlepszych producentów mogą być użytkowane bez jakichkolwiek obaw o ich wpływ na zdrowie. Wysokiej jakości materiały użyte do produkcji danego gadżetu gwarantują, że korek analny nie będzie powodował reakcji alergicznych czy innego rodzaju podrażnień.