Cztery zastosowania wibratora łechtaczkowego

Wibrator łechtaczkowy to doskonałe rozwiązanie zarówno dla samotnych pań, jak i tych, które pozostają w małżeńskim lub partnerskim związku. Pozwala nie tylko samodzielnie się zaspokoić, ale też urozmaicić życie seksualne par. Wibrator może mieć przynajmniej cztery rozmaite zastosowania:

– Wibrator łechtaczkowy to idealne rozwiązanie dla tych pań, które chwilowo nie są w związku, a ich potrzeby seksualne nie są zaspokajane. Większość produktów tego typu pozwala na stymulacje łechtaczki, jak i pobudzenie punktu G. Jest wygodny i dyskretny więc nie będziemy miały problemu ze schowaniem go do szafki.

– Wibrator może też służyć tym paniom, które pozostają w związku, ale ich wybranek pozostaję często w rozjazdach, a kontakt z nim jest utrzymywany przez dłuższy czas za pośrednictwem komunikatorów internetowych. Pokaz masturbacji z zastosowaniem wibratora będzie niezwykłym doświadczeniem dla was obojga.

– Możemy też użyć wibratora do wspólnych zabaw. Wspólnej masturbacji czy gry wstępnej. Ciebie pobudzi sama zabawa wibratorem łechtaczkowym, a jego samo obserwowanie twoich poczynań.

Sprawdź wibratory łechtaczkowe w sexshop112.pl

– Ostatecznie wibrator może być użyty już podczas samego stosunku. Kiedy dochodzi do penetracji, niektóre z nas odczuwają nieodpartą ochotę na stymulowanie łechtaczki. Większość robi to palcami. Wibrator będzie nie tylko skuteczniejszy, ale też wygodniejszy.