Bodystocking jaki wybrać?

Każda kobieta wie, jak to jest spędzać długie godziny, rozmyślając, jaką bieliznę wybrać, żeby zabłysnąć przed naszym partnerem. Czasem w erotyczne stylizacje wkrada się trochę za dużo rutyny – bez przerwy zakładane koronkowe biustonosze i majtki zaczynają się nudzić. Też czujesz, że potrzebujesz nowego stroju w swojej sypialni? Bodystocking to dobry pomysł, który pomoże wnieść nieco świeżości.

Czym właściwie jest bodystocking?

Sama nazwa może dla większości kobiet brzmieć dość enigmatycznie. Nie ma jednak żadnego powodu, żeby patrzeć na ten rodzaj bielizny z nieufnością. Kiedy raz pozna się zalety bodystockingu, już zawsze będzie się chciało w nim prezentować przed partnerem. Bodystocking jest jednoczęściowym elementem bielizny, pokrywającym całe lub prawie całe ciało. Może być z długim rękawem, ale są też modele odsłaniające ręce. Jest wykonany z prześwitującego materiału, koronki lub siatki, a wszystko naturalnie jest zaprojektowane tak, by jak najbardziej rozbudzić wyobraźnię ukochanego. Bodystocking często ma otwarty krok, co jest dużym udogodnieniem – w końcu która z kobiet chciałaby po kilku chwilach zdejmować bieliznę, w której tak efektownie się prezentuje.

Bodystocking – siatka czy koronka?

Fasonów i wzorów bielizny bodystocking jest mnóstwo. Można przebierać w różnego rodzaju długościach rękawów, głębokościach dekoltu czy poziomach odsłonięcia ciała i prześwitywania materiału. W pewnym momencie pojawia się dylemat – siatka czy koronka? Patrząc na to, jak pięknie wyglądają przeróżne modele bielizny bodystocking, spokojnie można uznać, że obydwa wzory są niezwykle seksowne. Wszystko zatem zależy od naszego gustu.bodystocking

Dlaczego warto kupić bodystocking?

Powodów jest wiele. Jakie korzyści daje zakup bielizny bodystocking?

  • większa pewność siebie i poczucie atrakcyjności
  • efekt sylwetki jako klepsydry
  • uwydatnione piersi
  • wysmuklona sylwetka

Bodystocking w naszym sklepie, czyli wyższy poziom atrakcyjności

Subtelny i klasyczny, a może odsłaniający bardzo dużo? Wykonany z siatki lub z koronki? W ofertach sklepów internetowych np. sexshop112.pl każda kobieta znajdzie coś odpowiedniego, co sprawi, że partner na długo zapamięta widok, jaki go czeka.