Bo to co nas podnieca to… feromony

Zapach odgrywa niebagatelną rolę w relacjach damsko – męskich. Szczególnie dla kobiet istotne jest to, jak pachnie partner. Zapach potrafi odurzyć, ale też odrzucić. Czasami zastanawiamy się, co sprawia, że pomiędzy dwojgiem ludzi jest osławiona chemia? Wpływ mają na to feromony, czyli związki chemicznie, które silnie wpływają na partnera/ partnerkę i przyciągają. Pożądanie zatem możemy sprowadzić do reakcji, jakie zachodzą pomiędzy kochankami. Oczywiście, nie możemy zapomnieć o emocjach, uczuciach i tym wszystkim, co dzieje się mózgu osoby zakochanej czy przeżywającej rozkosz. 

Pożądaj mnie jeszcze bardziej! 

W seks shopach lub drogeriach oferujących kosmetyki erotyczne możemy kupić perfumy z feromonami zarówno damskimi, jak i męskimi. Zmysłowy zapach zniewala, jest zapowiedzią cielesnych rozkoszy i przyciąga drugą osobę. Tego typu specyfiki na pewno nie wywołają pożądania na zamówienie, ale mogą być wstępem do długiej gry wstępnej. Feromony wpływają także na psychikę. Badania dowiodły, że kobiety, które spryskały się feromonami, by uwieść partnera,  czują się piękniejsze, seksowniejsze i bardziej odważne. Każdy sposób, by wyzwolić w sobie ukryte pragnienia jest dobry. I przede wszystkim zapomnieć się w seksie. Badania sprzedażowe pokazują, że perfumy z feromonami damskimi i męskimi stają się coraz bardziej popularne.

Ubrana/ ubrany tylko w zapach… 

Warto urozmaicić swoje pożycie seksualne i ubrać się tylko w zapach z feromonami od Sexshop112. Wpłynie to ożywczo na związek, zaskoczy partnera/ partnerką i pokaże nasze zaangażowanie. To niedrogi, ale ciekawy sposób na zaznaczenie własnego ja. Nic tak nie dodaje pewności siebie, jak zapach, który otula i przywołuje przyjemne chwile. Warto stosować perfumy z feromonami nie tylko w czasie upojnej nocy z ukochanym. Nikt nie przejdzie obok Ciebie obojętnie. A o to właśnie chodzi!