3 najlepsze prezenty erotyczne

Każdy z nas stoi przed ciężkim wyborem idealnego prezentu dla swojej drugiej połówki. Święta, urodziny, walentynki to tylko przykładowe okazje, na które każde z nas musi być przygotowanym. Dzisiaj przedstwię wam trzy najlepsze prezenty erotyczne jakimi możecie obdarować ukochaną osobę

3. Bielizna

Co nie stymuluje naszej wyobraźni tak dobrze jak dobrana bielizna. Obecnie nie trzeba ograniczać się do dosyć bardzo oklepanych pończoch czy stringów, ale wyjść dalej. W ofercie wielu sklepów można znaleźć harnessy czyli specjalne skórzane uprzęrze na ciało, które służą jako podkreślenie walorów ciała. Polecamy również skorzystać z gotowych strojów, które mogą towarzyszyć nam przez długi czas czy tak zwanych „bodystockingów”.  Bielizna nie jest prezentem tylko dla Pań. Panowie również mogą podniecać swoją partnerkę przy pomocy stringów czy specjalnych worków na penisa.

Proponujemy: harnessy, męskie stringi

2. Gry erotyczne

Znudziliście się rutyną podczas gry wstępnej, może chcecie zaszaleć i spóbować czegoś nowego za każdym razem? Z pomocą nadchodzą gry erotyczne idealne do delikatnych pieszczot czy wstępu do seksu. Różnego rodzaju ruletki pozwalają na różnego rodzaju kombinacje na które Wy nie moglibyście nigdy nie wpaść. Bardzo dobrą opcją dla osób dużo podróżujących mogą być zwykłe kości. Mają one na swoich ściankach miejsce czy rodzaj pieszczot, a ich mały rozmiar pozwala na zabranie ze sobą wszędzie. Dużą popularnością cieszą się również kalendarze. Jest to zestaw zabawek przewidzianych na każdy dzień. Taki kalendarz adwentowy z czekoladą, tylko zamiast niej możemy dostać, świecę, kajdanki, czy korek analny, wszystko w celu wielodniowych rozkoszy idealny na podróże poślubne!

Proponujemy: ruletki, kości, kalendarze

1. Wibratory, pulsatory i pierścienie

Crème de la crème w kategorii prezentów erotycznych (https://sexshop112.pl/164-zabawne-prezenty-erotyczne) dla swojej drugiej połówki. Obecnie na rynku znajdziemy wiele modeli, które będą wymarzonym prezentem dla osób, początkujących ale również dla osób poszukujących nowych wrażeń. Szczególnie chce zwrócić uwagę na coraz nowsze modele masażerów punktów G dla posiadaczek pochwy i punktów P dla posiadaczy prostaty, które są coraz łatwiejsze w obsłudze dzięki czemu orgazm nigdy więcej nie powinien być dla was ciężko osiągalny. Jeśli chcecie zadbać o jednoczesną rozkosz dla was obojga musicie zakupić specjalne wibratory dla par.